Özgün Olmayan İçerik Hakkında

Özgün Olmayan İçerik Hakkında

MakaleDepo
avatar
Konu Sayısı: 1
Mesaj Sayısı: 2
Özgün Olmayan İçerik Hakkında
5 yıl önce
Arkadaşlar bu sabah saatlerinde tarafımızda yazarlık yapan bir kişi tarafından kopya içerikli 1 makale yüzünden 1 hafta süre ile uzaklaştırılmış bulunmaktayız. Öncelikle süreçte cezamızdan dolayı siparişini tamamlayamadığımız caresu19 nickli kullanıcıdan tekrar özürü borç biliriz. Ayrıca makalevitrini.com'a  ilgisinden dolayı çok çok teşekkür ederiz. Copyscape ve makalevitrini özgünlük kontrolümüze takılmayan kopya içerik, sistem yöneticileri tarafından bulunmuş ve gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Bu tesbit üzerine kopya içeriği tespit edilen yazar tarafımızdan bir daha sistemimize dahil olmamak üzere uzaklaştırılmıştır. Makalevitrini.com gibi kategorileri geniş, güvenlik düzeyi yüksek, ödeme sistemleri asla gecikmeyen bir sistem ülkemizde hala bulunmamaktadır. Sistemi daha iyi yerlere taşımak adına adımızdan veya başkasından gelebilecek bu tarz yazıların herkes tarafından ifşa edilmesini ve gerekli yaptırımın uygulanmasını rica eder, iyi günler dileriz.
journalist
avatar
Konu Sayısı: 1
Mesaj Sayısı: 4
5 yıl önce
 Bu konuda gösterdiğiniz duyarlılık ve emeğe saygı prensibini tavizsiz sürdürmeniz takdire şayandır. Yaptığınız bu hareket oturup saatlerce bir makale üzerine araştırma yapan, enerji ve zaman harcayan kimselerin emeklerinin boşa gitmediğinin büyük bir kanıtıdır. Hassasiyetiniz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.
MakaleDepo
avatar
Konu Sayısı: 1
Mesaj Sayısı: 2
5 yıl önce
Kesinlikle böyle birşeyin süistimal edilmesin izin veremeyiz ki bundan sonra söz konusu bile ettirmeyeceğiz. Aynı duyarlılığı tüm yazar arkadaşlarımızdan beklemekteyiz. Sonuça bu harika sistemi ne kadar düzgün ve yerinde çalıştırırsak o kadar her iki tarafında menfaatine olacaktır. Bende size iyi çalışmalar diler, teşekkür ederim.

Yanıt Yaz