"tonani67" 3. uyarıdan sonra yeniden kopya makale eklemekten banlanmıştır!

"tonani67" 3. uyarıdan sonra yeniden kopya makale eklemekten banlanmıştır!

ugurkuyumcu
Yönetici
avatar
Konu Sayısı: 43
Mesaj Sayısı: 175
"tonani67" 3. uyarıdan sonra yeniden kopya makale eklemekten banlanmıştır!
7 yıl önce
Merhabalar
Müşterilerimizin güvenliği için her makaleyi ayrı ayrı didik didik ettikten sonra sisteme kabul ediyoruz. Yalnışlıkla 1 parça kpya içerik ekleyen yazara uyarı veriyoruz ve makalesini siliyoruz. Ancak bu durum 3 kez yapıldıktan sonra tekrarlanırsa banlanıyor. Bu yazar da 4 kez kopya makale eklemekten banlanmıştır. Ancak üyelerimiz korkmasın daha önce sisteme eklenen değil admin panele düşen henüz onaylanmamış makalelerde kopya çıkmıştır. Yani sisteme ekelenen her makale kopya kontrolünden geçirlip sisteme eklenmeye çalışılıyor. Bundan sonra umarım hiç bir yazar kopya içerik eklemeye kalkmaz.
Saygılar
 
ugurkuyumcu
Yönetici
avatar
Konu Sayısı: 43
Mesaj Sayısı: 175
7 yıl önce
Aşağıda tonani67 üyenin eklediği makalelerin biberir kopyalarının bulunduğu sitelerle birlikte kendisine gönderilen uyarı mesajları. Bundan sonra kimse başka birine siparişle sattığı makaleleri daha sonra bizim sitemize eklemeye kalkmasın. Bundan sonra kimse başkasına ne şekildde olursa olsun gönderdiği makaleyi sisteme eklemeye kalkmasın. Bunda sonra kimse başkasına mail attığı, başka siteye upload ettiği makaleleri sisteme eklemeye kalkmasın. Alıcılarımızın güvenliği için 1. makalenizde uyarılırsınız ve makaleniz silinir 3. makaleden sonra da banlanırsınız. Bu ister aynı gün yapılmış olsun ister ayrı yıllarda yapılmış olsun. Alıcılarımızın güvenliği ve de gerçek özgün yazı yazan yazarlarımızın emeği bizim için birinci önceliktir. Ve de bizim sitemizdeki özgünlük kontrolü google dan yapılmaktadır. Yani google indexlediğysek kopya olduğunu tespit eder. Daha öncede söylediğimiz gibi özgünlük kontrolünü http://www.paperrater.com/plagiarism_checker den yapmanızı tavsiye ederiz. Daha index almamış makaleleri bile çıkartmaktadır. Ancak bu sistemden de geçen her yazının özgün olduğu düşünülemeyebilir. O yüzden biz makalevitrini hazır makalelere eklenmiş hiçbir makale dışında garanti vermiyoruz. Eğer bir makale hazır makalelere eklenmiş ve kopya çıkarsa alıcılara hemen iade gerçekleştirmeye de hazırız.
Kopya içerik eklemeye kalkarsanız sizin makalelerinizi alan kişilerini size tazminat davası açma hakkı vardır bu durumda kalmamaları için tüm yazarları kopya içerikten uzak kalmalarına ve uluslar arası DMCA kurallarına uymalarını tavsiye ediyoruz. Aksi halde makalevitrini bu durumdan hiç bir sorumluluk almayacaktır.

SaygılarMerhaba 2015 Salopet Modelleri makalenizde kopya çıkmıştır. SİSTEMDEKİ TÜM MAKALELERİNİZ SİLİNİP BANLANACAKSINIZ. AYNI TC AYNI EMAİL VEYA AYNI İSİMLE BİR DAHA ÜYE OLAMAZSINIZ. Kopya İçerik: http://ojeler.com/moda/yaz-modasi/2015-salopet-modelleri.html
 - makalevitrini - 07/08/2015 17:08 - 
 
Merhaba 2015 Kimono Modelleri Ve Fiyatları kopya çıkmıştır. 3. uyarıyı aldınız http://ojeler.com/moda/yaz-modasi/2015-kimono-modelleri-ve-fiyatlari.html 
 - makalevitrini - 07/08/2015 17:05 - 
 
Merhaba Gladyatör Sandalet Modelleri Makaleniz kopya çıkmıştır. 2. uyarıyı aldnız. 3. uyarıdan sonra banlanıcaksınız. Kopyalanan İçerik: http://ojeler.com/moda/ayakkabi/gladyator-sandalet-modelleri.html 
 - makalevitrini - 07/08/2015 17:02 - 
 
Merhaba Twitter dan Para Kazanmak makalenizde kopya içerik tespit edildiği için onaylanmamıştır. Ayrıca 1 uyarı aldınız. 3. uyarıdan sonra kullanıcılar banlanırlar. Kopyalanan İçerik: http://www.ekis.biz/twitter-uzerinden-para-kazanmak/ Saygılar
 - makalevitrini - 07/08/2015 17:01 - 
Bu mesaj makalevitrini tarafından 2015-08-07 21:36:00 tarihinde değiştirildi.
bizuckisiyiz
avatar
Konu Sayısı: 2
Mesaj Sayısı: 15
7 yıl önce
Kimse işini düzgün yapmayıp işini düzgün yapanlara laf atmasın. Ainesi iştir kişini lafa bakılmaz! Kopya makalenin önüne geçme kararlılığınızdan dolayı teşekkürler Makale Vitrini. Bana bu güvei verdiğiniz için yakında toplu yeni siparişlerde bulunacağım.
webmaster
avatar
Konu Sayısı: 1
Mesaj Sayısı: 50
6 yıl önce
tonani67 sahtekarın tekidir banlandığı çok iyi olmuş. Sisteme sürekli kopya makale ekleyip duruyordu bu şekilde sitelerimiz sıralama kaybedebilirdi. Doğru karar makalevitrini bütün kopyacıları banlayın. Sonuçta kopya makale sahtekarlıktır hırsızlıktır sen tutup internette bulduğun bir makaleyi burada satmaya kalkarsan bence bunlar dava bile edilmeli.
ugurkuyumcu
Yönetici
avatar
Konu Sayısı: 43
Mesaj Sayısı: 175
6 yıl önce
Kopya makaleye hiç bir şekilde toleransımız yoktur. Hiç bir yazarımızın kopya makale yüklememesini önemle hatırlatırız. Sonra iyiyken kötü olmayalım.
ugurkuyumcu
Yönetici
avatar
Konu Sayısı: 43
Mesaj Sayısı: 175
6 yıl önce
Arkadaşlar bazı arkadaşlar belirli aralıklarla sisteme kopya makale gönderip durmaktadır. Kimi yazarların 1 uyarısı kimi yazarların 2 uyarısı bulunmaktadır. Unutmayın bir zamanların en çok makale gönderen yazarlarından biri kopya makaleden nasıl banlandıysa ve hiç bir şekilde aynı TC aynı telefon numarası aynı email adresi aynı referans ile birdaha sisteme üye olamıyorsa sizde olamazsınız. Sistem adaleti sağlamak adına herkese eşit mesafededir. Makale göndermeden önce özgünlük kontrolünü muhakkak yapınız. Sürekli orjinal makale gönderen yazarlar üzerine alınmasın. Sistem uyarı yapınca mesaj yoluyla yapmaktadır uyarıyı.
Saygılar

ugurkuyumcu
Yönetici
avatar
Konu Sayısı: 43
Mesaj Sayısı: 175
6 yıl önce
Arkadaşlar bazı arkadaşlar bu kadar uyarmamıza rağmen hala kopya makale göndermektedirler. Yakında yeni arkadaşlar da ibreti alem için bu tonani67 nin yanına gidecek gibi görünüyor. Çünkü kopya makaleye savaş açtık bütün kopyacıları tonani67 de olduğu gibi veya başkalarında olduğu gibi siteden uzaklaştırmaya ve bidaha asla siteye yazar olarak sokmamaya kararlıyız!
webmaster
avatar
Konu Sayısı: 1
Mesaj Sayısı: 50
6 yıl önce
Makalevitrini hala bazı yeni arkadaşların az da olsa kopya yazdıklarını tespit edebildim. Onları banlayın yoksa ben daha fazla buradan makale almam. Yüzde 1 bile kopyaya tahammül olmaması lazım. 1 cümle bile kopya çıksa ben bu kopya makale deyip bir yıldız veririm ama makalede alalade yazılmış makaleler var bunların 100 kelimesine değil 1 tl 1kuruş bile vermek istemem. Hem gideceksin emek hırsızlığı yapıcaksın başkasının makalesini alacaksın hemde alelade bir iki cümle ile geçitirceksin. Yazıklar olsun böyle yazarlara..

Yanıt Yaz