Siparişleri Zamanında Tamamlayınız!

Siparişleri Zamanında Tamamlayınız!

tanitimyazisi
avatar
Konu Sayısı: 30
Mesaj Sayısı: 92
7 yıl önce
Evet sanırım ve biraz hareketlendirmek gerek bu da yazarlarla olur. Neden yazarlar artık eskisi kadar hazır makale eklemiyor ve de siparişleri zamanında teslim etmiyor?
tanitimyazisi
avatar
Konu Sayısı: 30
Mesaj Sayısı: 92
7 yıl önce
iki yüzlü yazarlardan bıktım bir daha siparişini geciktiren herkesi şikayet edicem yeter yaa sizin yüzünüzden işlerimiz aksıyor!
makalevitrini
Yönetici
avatar
Konu Sayısı: 8
Mesaj Sayısı: 125
7 yıl önce
Arkadaşlar biz yazarlarımıza olabildiğince sahip çıkmaya çalışıyoruz ancak lütfen herkes kurallara uysun. Ödemeler bazı şikayetler, kopya kontrolleri vb sebeplerden dolayı bazen 1-2 hafta gecikebiliyor. Bu durumu anlayışla karşıladığınız için teşekkür ediyoruz. Bu gibi konuların forumda tartışılması daha önce yasaklanmıştı. Uymayan yazarlar yazarlıktan atılmıştı. Aynı şekilde devam edildiğinde de süresiz ban söz konusu. Kimsenin ödemesi kalmaz merak etmeyin lakin siparişleri 1 hafta geciktirince sorun yok ama ödemelere 48 saat geçti diye hemen saygısızlığa başlamayın. Bu karşılıklı iyi niyete dayandırdığımız temeli çürütür. Lütfen bu hususa dikkat ediniz. Eğer 24 saat içerisinde ödeme almak istiyorsanızda lütfen başka yerde yazarlık yapınız burada bu gelişen kopya algoritmaları sebebiyle eskisi gibi mümkün olamayabiliyor. Yazarken bunu göz önünde bulundurun. 10 günü geçen talepleriniz varsa bize mesaj yollayınız mesaja karşılık gelmesi de 2-3 gün bulabilir. Google bile ayda bir ödeme yapıyor. Eğer bu tarz yaklaşımlar devam ederse bizde ayın belirli gününü ödeme günü yapacağız. Anlayışınız için tekrar teşekkürler sağlıcakla kalınız.
Saygılar
yazmansuna
avatar
Konu Sayısı: 2
Mesaj Sayısı: 12
7 yıl önce
Siparişleri gününde teslim edemeyecekler teklif vermesin.. İyi çalışmalar..

Yanıt Yaz