İngilizce Makale Yazım Ekibi

tanitimyazisi
Konu Sayısı: 29
2 yıl önce
Merhaba arkadaşlar buradan ingilizce makale yazabilecek arkadaşları toplamak ve onlarla sipariş usulü çalışmak isterim şimdi kimler ingilizce makale yazabiliyor?
MakaleHizmetleri
Konu Sayısı: 0
2 yıl önce
Benim ingilizcem iyi fakat birinin bana referans solup yöneticiye benimle çalışmak istediğini söylemesi lazım
tanitimyazisi
2 yıl önce
şu dönemde yeni yazarlara pek iyi gözle bakılmıyor burada o yüzden makalevitrinine daha önce üye olmuş birebir üye tanıdığınız yoksa bir süre beklemenizi tavsiye ederim. Bildiğim kadarıyla site sahibi kopya makale yükleyip emek hırsızlığı yapan ve de makalevitrinine ödeme yapmıyor diyerek iftira atan bir iki kişiyi mahkemeye veriyor o yüzden bu sürüncemeli dönem geçene kadar sadece eski yazarlardan saygın olanlarla iş yapmayı düşünüyorum şahsen ben.
adalet18
Konu Sayısı: 1
2 yıl önce
Ben ingilizce pre-intermediate seviyesinde yazabilirim efendim ama biraz zaman aldığından taktir edersiniz ki ücret beklentim biraz yüksek olur. Mesaj attım örnek ingilizce makale mi beğenirseniz oradan dönüş yapabilirsiniz.
tanitimyazisi
2 yıl önce
pre intermadite bana yetmez en az upper intermediate veya advanced seyisesinde ingilizce bilmeniz gerek benim ekibime girmeniz için. Bana mesaj yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Yanıt Yaz