Mont seçme sanatı

sanemnur12
avatar
Konu Sayısı: 3
Mesaj Sayısı: 3
Mont seçme sanatı
5 yıl önce
KADIN VE ERKEK KAZ TÜYÜ MONTLAR 
Kış mevsimini sıcacık geçirmeyi kim istemez ki?  
-20 ° C'ye kadar mükemmel ısı yalıtımı ve korunması için kaz tüyü montlar, üstün özellikleri ile kış aylarının vazgeçilmez tekstil ürünleri arasında 1. sırayı alıyor.  
Dünyaca tanınmış markaların kalitesine sahip kadın ve erkek  kaz tüyü mont modelleri . Soğuk havayı çıkarda, sıcak havayı içeride tutarak ısı yalıtımı yaptırmak ve suya karşı dayanıklı kumaş özelliği ile kullanıcılara konfor sunmak hafif tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.
Yalispor.com.tr online sitemizde bulabileceğiniz yüzlerce model kaz tüyü mont ile kış hazırlığınızı tamamlayın.  
Sizler için derlediğimiz birkaç model göz atmaya ne dersiniz? 
Vücuda Göre Mont Nasıl Seçilir? Mont Modelleri  
Seçimimizi seçerek elbette ki vücut ölçülerimiz. Onun bedene onu giysiyi uydurmak mümkün değildiracaktır. Yanlış düşündüğümüz şeyler de olabilir. Biz soruşturma cevap üretmeye çalışacağız. Bununla birlikte, da modelleri göstereceğiz.  
Giysilerimi tamamlayan diğer bir aksesuar ise ceketlerimizdir. Giydiğimiz herşeyden önce vücudumuza yakışmasını ve giysilerimizle uyum sağlamasını isteriz onun ilk şartını tercih sebebi yapmamız ve modayı dünyadan çok da uzak kalmamamız gerekiyor. İşte vücut yapılarımıza göre tercih edebiliceğimiz ceket modelleri;  
Bacakların gövdene göre daha kısaysa ... 
Kısa ve vücuda oturan montları deneyebilirsin.  Şişme Mont modelleri  buna uygundur.Böylece bacakların daha çok daha uzun görünecektir. Kalçanın hemen hemen biten kabanlarında ancak bacak boyunu kısa göstereye yarar!  
Çok zayıfsan ...  
Miflonlu, kürk ve kalın kumaş gibi detaylarla zenginleşmiş küçük montlar tam sana göre! Böylece hem daha "yapılı" görünecek, hem de soğuk kış günlerinde sıcacık olacaksın!

Yanıt Yaz