Gezi ve Oyun için takipte kalın

cansu
avatar
Konu Sayısı: 5
Mesaj Sayısı: 5
Gezi ve Oyun için takipte kalın
1 yıl önce
Geçtiğimiz yıl Steam’de oyun geliştiricileri tarafından yaklaşık 2.000 civarında oyun paylaşıldı. Dediğimiz gibi günümüzde oyunlara olan ilgi her an her yerde karşımıza çıkıyor. Konsol, PC ve mobil platformlarda ki oyunların hayatımızda önemini gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda yaptığımız haberlerde bu yıl yayınlanan oyunların sayısı 2008 – 2016 yılları arasında ki toplam oyunların sayısından daha fazla olduğunu sizlerle paylaşmıştık. 2017 yılının sonuna doğru ilerlerken yeni oyunların da çıkmaya devam edeceği konusunda çeşitli haberler sürekli geliyor.
Niko Partners‘in analistleri arasında yer alan Daniel Ahmad, yapılan araştırmalara göre bu yıl Steam üzerinden yayınlanan oyunların toplam sayısının yaklaşık 6.000 olduğunu belirtti. Steam Spy sayaçları ile yapılan hesaplamalar sonucunda yaklaşık 6.000 oyunun piyasada ki yerini aldığı açıklandı. Geçen yıl 2.000 gibi bir rakam bulunurken bu yıl ki oyunlara olan yönelme ve ilgi yaklaşık 3 katına çıkmış olduğu anlaşıldı. Sürekli güncellenen ve yenilenen oyun dünyası gün geçtikçe hayran kitlesini de arttırmaya devam ediyor
Into The Dead 2, muhteşem görselleri ve mobil oyunlara göre ***et harika hikayesi ile oyuncuların beğenisine sunuldu. "Zombie shooter" türündeki oyunun ilki, Google Play Store'daki diğer rakiplerine göre oldukça iyi yorumlar almıştı. Ancak ikinci oyunun şu an için reklamlarından kurtulabileceğiniz bir versiyonu yok. 
Şu an için sadece Android telefonlarda oynayabileceğiniz oyunun grafikleri oldukça iyi gözüküyor. İlk oyuna göre oyun mekaniği fazla değişmeyen oyunun ise, şu an için getirdiği oyun içi hikayesi ve evcil hayvanınızı yardımcı olarak kullanma mekaniğiyle oldukça ilgi çekeceğe benziyor. Oyun bedava olarak piyasaya sürüldü, ancak her içeriğine ücretsiz olarak erişemiyorsunuz. Yine de bu paralı içeriğin oyunu oynamanıza öyle muhteşem bir katkısı da olmadığını söyleyelim. 


Oyun haberleri ve Gezi haberleri ve oyun haberleri için bizi taki etmeye devam edin.

Yanıt Yaz