Erkek Bot Modelleri Ve Spor ayakkabı

Erkek Bot Modelleri Ve Spor ayakkabı

cansu
avatar
Konu Sayısı: 5
Mesaj Sayısı: 5
Erkek Bot Modelleri Ve Spor ayakkabı
1 yıl önce
Scooter, bot konusunda kendini kanıtlamış markalardan biri olmakla birlikte kullanıcılarına da rahat ve konforlu fox tv canlı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. İlk gününden günümüze kadar hem spor tarzda hem de klasik tarzda botları kullanıcılarına sunan Scooter, soğuk havaların etkisini en aza indirmeyi başarıyor.

Scooter Erkek Bot Modelleri Scooter, erkekler için su geçirmez nubuk bot modelleriyle her sezon olduğu gibi bu sezon da ön plana çıkıyor. Standart tasarıma sahip olan nubuk Scooter bot modelleri, renk açısından tercihe bağlı olarak farklı alternatiflere sahipler. Scooter botlar içerisinde taban kısmı yere daha yakın olan spor görünüme sahip erkek bot modelleri de yeni sezon tasarımı olarak kullanıcılara sunuluyor. Üst kısmında yer alan farklı desenlerle birlikte soğuk havalarda erkeklere kullanım özgürlüğünü tam anlamıyla sunan Scotter, tasarladığı spor ayakkabılar tarzda botlarda yine su geçirmeme özelliğini ön planda tutuyor.

Scooter Kadın Bot Modelleri Kadınlar için Scooter bot modelleri, çizme-bot konseptiyle yenilikçi bir tasarımla birlikte sunuluyor. Bilek boyundan yukarıya kadar uzanan modern tasarımlı botlar, kemer detayıyla da ön plana çıkıyorlar. Kemer detaylı bayan bot modelleri, yeni sezonun en çarpıcı tasarımlarından oluyor. Scooter markasıyla birlikte sunulan kemer detaylı modellerde özellikle kiremit kırmızısı rengi sezonun trendi oluyor. Kadın botlarda klasik tasarımından da ödün vermeyen Scooter, bu a2 tv canlı tarzda nubuk botlarda kadınlara su geçirmeme özelliğinin yanında renk seçenekleri açısından da geniş bir yelpaze sunuyor.

Yanıt Yaz