Elbiseyle şalın uyumu

sinemay
avatar
Konu Sayısı: 6
Mesaj Sayısı: 6
Elbiseyle şalın uyumu
2 yıl önce
En yeni şal modelleri 2018 konusu ile sizlere birbirinden özel şal modellerini anlatacağım. Sizler için en özel ve hoş örgü modellerini araştırırken karşıma çıkan bu hoş şalları vakit kaybetmeden hemen paylaşmak istedim. Resimleri inceledikten sonra siz de yeni bir şal yapmaya karar verirseniz, sitemizde yer alan anlatımlı örgüler kategorisinden farklı şal modelleri ile ilgili anlatımlı yazılarıma ulaşabilirsiniz.

Şal modelleri, geçen senelerde olduğu gibi bu sene de çoğu bayanın ilgisini çeken bir konu. Hemen hemen her mevsim kullanılan bu özel giyim ürünleri, bayanların soğuktan korunmasının yanında daha şık ve zarif görünmelerine de yardımcı oluyor. Özellikle herhangi bir davete giderken giyilen abiye kıyafetlerin üzerinde parlak ve hoş renkli şal modelleri çok hoş duruyor.
Tığ işi şal modelleri, bahar ve yaz aylarında kullanılan hafif serin havalarda bayanların imdadına yetişen giyim ürünleridir. Biraz önce de dediğim gibi abiye giyim ürünleri ile birlikte hoş duran modellerdir. Şiş ile şal modelleri ise kış aylarında kullanılan şıklığın yanı sıra bayanların soğuktan korunmasını da sağlayan modellerdir. Şiş ile şal modelleri bu nedenle tığ işi şal modellerine göre daha kalın ve daha büyük boyutlu hazırlanabilir. Siz de kendiniz için şal modeli seçerken kullanacağınız mevsimi mutlaka göz önüne almalısınız. 
2017 yılında çok fazla ön plana çıkan çiçekler, bu yıl da elbiselerin üzerinde olacak. Artık uzun elbise modelleri yerine daha çok terich edilen kısa elbiseleri, hem dar hem de kiloş seçenekleriyle bulabilirsiniz. Bu elbisenin yaka ve eteklerindeki katlı detay mezuniyet balosunda sizi adeta bir prenses gibi gösterecek.Çiçekli ve marsala renklerindeki elbiseler rahatlıklarına da hayran olacaksınız. Genelde efil efil ve şifon olan elbiseler hem şık hem rahat. Genelde beğendiğimiz bir elbiseyi almadan önce onun bizi ne kadar rahat ettirebileceğini sorgulamadan aşık oluruz. Aslında gece boyunca üzerinizde olacak elbisenin şıklığı kadar, rahatlığını da düşünmeniz gerekiyor.

Yanıt Yaz