Yüzbaşı Duyurusu

ugurkuyumcu
Yönetici
Konu Sayısı: 43
Yüzbaşı Duyurusu
6 yıl önce
Suna isimli yazar arkadaşımız Yüzbaşı olmuştur. Kendisine 25 Kredi hediye edilmiştir. Sitemizde sattığı nice 500 makalelere diyor ve kendisini sattığı bu güzel makalelerden dolayı tebrik ediyoruz. Başarılarınızın devamı dileği ile...
Makalevitrini Yönetimi

webmaster
Konu Sayısı: 1
6 yıl önce
Suna hanımdan bir çok makale almış biri olarak kendisini tebrik ederim.
yazman41
Konu Sayısı: 24
6 yıl önce
Teşekkür ederim :)
Sezen
Konu Sayısı: 3
6 yıl önce
Kendisi çok başarılı bir yazar .Tebrikler :)
yazman41
Konu Sayısı: 24
6 yıl önce
Siparişlere daha çok katılıyorum bu yüzden yazılarımda Türkçe kurallarına uygun bir şekilde yazıyorum.Yazarken içine duygularımı da katıyorum.Anlamı ve akıcılığı bu şekilde artıyor. Hızlıyım ve bana verilen siparişin sayısı kaç olursa olsun gününden önce teslim ediyorum. İnşallah değerimi bilenler olur da bugüne kadar yazdığım yazı ve makalelere ucuz fiyat biçmezler sırf bir kaç lira benden az siparişe teklif verenlerle çalışmazlar diyorum.Önemli olan sadece yazmak değil ,hem okunaklı hem de kaliteli yazılar ile çalışmaktır. Tabi ki bu sizin seçiminiz. Yine bir kere daha altını çiziyorum.Çalışma sistemim budur ve asla karşı tarafı zorlamam.Dilediğine özgürce siparişi verebilir.Tercih sizin :) Ama görün bu sitede 4 aylık üyeyim 509 makale sattım hepside genelde siparişle oldu :)

Yanıt Yaz