Siparişleri Zamanında Tamamlayınız!

ugurkuyumcu
Yönetici
Konu Sayısı: 43
3 yıl önce
Siparişleri zamanında tamamlamayan yazarları sistemden uzaklaştırma üzerine çalışma yapıyoruz. Sürekli 1 günde tamamlarım deyip siparişi alıp diğer yazarlarında önüne geçip haksız rekabet yapıp siparişleri gününde tamamlamayan yazarlar en kısa sürede sistemden uzaklaştırılacaktır!
suna
Konu Sayısı: 12
3 yıl önce
Makale alıcıları son zamanlar ucuza kaçtı şikayet etmesinler gelen gideni aratır. Benim verdiğim tekliflere dönmediler. Ben de sadece hazır makale atıyorum!
caresu19
Konu Sayısı: 8
3 yıl önce
siparişleri zamanında tamamlasınlar aksi halde onlarla bir daha çalışmam banlamazsanız bile.
ugurkuyumcu
Yönetici
3 yıl önce
Hiç alakası yok suna hanım yüksek fiyat verip kısa sürede yaparım diyen yazarların siparişleri genelde zamanında tamamlanmıyor. Büyük çoğunlukla düşük fiyat verip biraz uzun süre verenlerin siparişleri hemde full özgün bir şekilde ve de seolu bir şekilde normal süresinde tamamlanıyor. O yüzden çok sipariş alayım hemen yaparım diyen yazarları özellikle uyarıyorum sitenin 1. yazarıda olsanız 2., 3. yazarıda olsanız zamanında teslim etmezseniz uyarılıp banlanırsınız. 
Kopya makalede standartımız bellidir 3.kopyadan sonra banlıyoruz yani 3. uyarıdan sonra kopya göndereni banlıyoruz. Geç sipariş teslim edenlerle ilgilide banlama prosedürünü standarta bağlamayı düşünüyoruz. Birileri banlanacak bu sürede şimdiden uyarıyorum herkesi bu banlananlar siz olmayın siparişleri özgün bir şekilde zamanında teslim edin!

Bu mesaj makalevitrini tarafından 2016-08-06 19:37:28 tarihinde değiştirildi.
suna
3 yıl önce
Siparişlere katılım yapmadım henüz zaten şuan düşünmüyorum. İyi çalışmalar herkese :) 
ugurkuyumcu
Yönetici
3 yıl önce
Yine siparişler zamanında tamamlanmaya başlandı. Yahu eğer siparişleri zamanında tamamlamayacaksanız bırakın teklif vermeyide başka yazarlar alsın o siparişi ve sipariş sahiphleride zamanında makalelerine kavuşsun. Yok böyle bişi yaa bi çok yazarı ben uyarmaktan bıktım ama onlar siparişi zamanında yetiştirmemektedn bıkmadılar. Uyarı sayısını düşürüp kopya makale gibi 3. uyarıdan sonra banlamayı düşünüyoruz bundan böyle bu siparişleri zamanında teslim etmeyen yazarları. Böyle yapıncada yakında toplu yazar banları söz konusu olacak gibi görünüyor. Bundan böyle tolerans da yok eğer siparişi tamamlamayacaksanız teklif vermeyeceksiniz!
suna
3 yıl önce
Ben hem güzel yazarım hem de zamanında teslim ederim :)
ugurkuyumcu
Yönetici
3 yıl önce
Tüm yazar arkadaşlara bir kez daha diyorum banlanmak istemiyorsanız siparişleri zamanında tamamlayın ve sipariş verenlerden de bir şeyi rica edeceğim, siparişleri zamanında tamamlayanlara vermemeye özen gösterirlerse sevinirim.
makalevitrini
Yönetici
Konu Sayısı: 7
1 yıl önce
Siparişleri zamanında tamamlamaya gayret gösterin aksi halde süresiz ban dahil ağır cezalar verilecektir. Siparişi zamanında tamamlamayacaksınız teklif vermeyin gidin hazır makale ekleyin. Saygıyla duyurulur...
yazmansuna
Konu Sayısı: 2
1 yıl önce
Site uzun zamandır durgun sanki...
Bu mesaj yazmansuna tarafından 2017-08-27 23:03:31 tarihinde değiştirildi.

Yanıt Yaz