Makalevitrini V2 Hakkında

ugurkuyumcu
Yönetici
Konu Sayısı: 43
Makalevitrini V2 Hakkında
7 yıl önce

Merhabalar arkadaşlar;

Öncelikle Makale Vitrini'nin Versiyon 2 nin çalışmalarına başladığımızın duyurusunu yapalım. Bunun dışında sizlerde www.makalevitrini.com da gördüğünüz açıkları yazarsanız versiyon 2'nin bazı yeni özelliklerini bu sayfada toplayabiliriz. Sizin için açık olan veya bir sonraki versiyonda olmasını istediğiniz özellikleri aşağıda yazarsanız hep birlikte değerlendirebiliriz. Şu ana kadar arkadaşlarımızdan aldığımız geri dönüşler doğrultusunda aşağıdaki geri dönüşleri almış bulunmaktayız. Bunların hepsinin versiyon 2 de olacağının garantisini vermiyoruz ancak sizin için daha kullanışlı bir makalevitrini.com u hayata geçirmek için bütün fikirlerinizi dikkate alacağız.

HATALAR VE EKSİKLİKLER

1. Yazarlar için eklenen bir makale onay sürecinde de müdahaleye açık olması

OLMASINI İSTEDİĞİNİZ YENİLİKLER

1. Ana Sayfada yazarlık başvurusu kısmı olmalı.

Sizin de yaptığınız önerileri burada toplamak istiyoruz. O yüzden yeni versiyonda katkınız olmasını isterseniz aşağıda hata, eksiklik veya olmasını istediklerinizi belirtebilirsiniz.

Merve
Konu Sayısı: 2
7 yıl önce
Örnek makale görebilmemiz için referans bölümünün zorunlu olmasını istiyorum yada en azından yazarlar bir adet yazım tekniğini gösteren makale paylaşsın. Çünkü iş alımı yaptığımızda veya makale alacağımız zaman tedirgin oluyoruz. Bu sayede yazar arkadaşlara daha fazla makale alımı imkanı sağlanır.
Onaylanan sipriş bildirimleri mesaj gibi kalıcı olsun bizler istediğimiz zaman görüntüleyip istediğimiz zaman silelim fazla ardı ardına bildirim geldiğinde bildirimler seçilmiyor
Bu mesaj Merve tarafından 2015-07-09 17:11:21 tarihinde değiştirildi.
Merve
Konu Sayısı: 2
7 yıl önce
Evet biliyorum ama sadece belirli yazar arkadaşların referansları mevcut herkes için zorunlu hale getirilse en azından bir referans ki daha iyi olur.
makalevitrini
Yönetici
Konu Sayısı: 8
6 yıl önce
Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir çok istenen bir özelliği bugün hayata geçirmiş bulunmaktayız. Yeni gelen bu değişiklikle birlikte artık makalevitrini üzerinden verilen siparişlere alt limit özelliği yüzde 20 nin üzerinde artırılmıştır böylece örneğin; 500 kelimelik 10 makaleden oluşan bir siparişe bundan 40 TL teklif yapılabiliyor ve de kaliteli yazı yazan yazarlar haksız rekabete uğruyordu. Bundan sonra bu yeni gelen alt limitle normalde hazır makalelerden bile daha yüksek fiyat teklif etmesi gerekecek yazarların. Yani 500 kelimelik 10 makaleden oluşan sipariş hazır makale olsa 50 TL edecekken bu siparişte en düşük verecek yazar en az 51 tl vermeli. Bu şekilde yazarların daha çok kazanacağını düşünüyoruz. Umarız makale alıcıları da anlayış gösterirler. Hep birlikte kazanalım kaliteli bir platform olalım özgün yazan kaliteli yazı yazan yazarlar bizi tercih etsin.
Başka önerisi olan varsa sitemiz sizin önerilerinizle gelişme gösterecektir. Çünkü bu değişiklikte bir öneriyle başladı.
 Saygılar
murat81
Konu Sayısı: 0
6 yıl önce
sattığımız makalelerin kimin aldığını görmek için, "sattığım makale" bölümünden ilgili makaleye tıklayarak görebilmek imkanı olsa daha şık olur gibi kardeş.. diğer taraftan bir kaç yere girmek gerekiyor, yada ben öyle biliyorum...
Gargamel
Konu Sayısı: 5
6 yıl önce
Düzenleme yaparken anahtar kelimeleri kalın yapabilmeliyiz. Bu cevabı verdiğimiz alandaki gibi düzenleme seçenekleri olmalı. Diğer herşeyden memnunum ben.
Gargamel
6 yıl önce
Bir de mümkünse yeni versiyona geçtiğinizde yöneticinin giriş yapmadığı anlar için, editör vs. belirleyiniz. Siparişimi 1.5 gün erken bitirdiğim halde, yönetici girmediği için tamamlanmadı. 
makalevitrini
Yönetici
Konu Sayısı: 8
6 yıl önce
Sadece makale onaylaması için mi?
Gargamel
6 yıl önce
Bu konularda bilinçli olan, sizin güvendiğiniz bir editör fena olmazdı açıkçası. Sonuçta hem buraya bakıyorsunuz hem de real işleriniz ile ilgileniyorsunuz diye tahmin ediyorum. Makale analizi, onayı ve sipariş onayları ile ilgilenebilecek bir editör sizce iyi olmaz mıydı?
SaidThat
Konu Sayısı: 13
6 yıl önce
Makaleleri word formatında yükleyebilmek çok yararlı olabilir ne dersiniz.
Hem admine kelime sayma konusunda da sıkıntı çıkarmaz. Makelemizi satın alanların arşivleme imkanı kolaylaşır
Üstelik makale yüklerken ortaya çıkan aksaklıklar da bertaraf olur
Bunun yanıda özelleştirilmiş dosya yüklemesi daha güzel olur.
İstenirse birden çok resim yükleme imkanı da bize sunar.

Yanıt Yaz