Hangi Seo Teknikleriyle Adsense Gelirimi Artırabilirim?

webmaster
Konu Sayısı: 1
2 yıl önce
Merhaba arkadaşlar son günlerde doların artmasıyla birlikte adsense gelirlerinde zıt anlamda ciddi düşüşler var. Adsense gelirimi artırmak için neler yapabilirim önerisi olan var mı? Reklam yerleşimi konusunda mı ciddi reformlar yapmak lazım yoksa mobil olarak mı siteleri geliştirmeliyiz genel olarak bu düşüşün sebebini söyleyebilecek olan var mı? En önemlisi çözüm önerisi olan var mı?
serdaryuco
Konu Sayısı: 0
2 yıl önce
bence reklam yerleşimlerini tekrar kontrol et özellikle mobil yerleşim çok önemli bir etken.
Tors
Konu Sayısı: 0
2 yıl önce
Googlenin adsence kriterleri ve keywordlar ile ilgili kriterlerini okuyunuz. Ayrıca
Bana göre, sitenizin responsive olması ve en çok aranan içeriklere de yer vermesi  gerekli.
Dolayısıyla siteniz için seo ile yazılmış makaleler için sipariş veriniz
tanitimyazisi
Konu Sayısı: 29
2 yıl önce
Makalelerde yazan kelimelerde tbm yi arttırıyor diye biliyorum. O yüzden sitenizdeki makalelerdeki kelimeler sitenizle alakalı, makale ile uyumlu ve de para eden kelimelerden oluşmalı ve 300 kelime altı pek makalele bulunmamalı.
tanitimyazisi
Konu Sayısı: 29
2 yıl önce
Arkadaşlar seo ve adsense için uzun makaleler çok önemldiri. O yüzden rica ediyorum eklediğiniz hazır makalelerde en az 400 kelime uzunlukta yazın hem böylece eminim daha çok satılacaktır hemde seo açısından makaleleriniz googleda ön planda çıkacaktır mümkünse de 500-1000 kelime yazınız hatta 1000 kelimenin üzerinde yazdığınız her kaliteli makale ortalama bir sitede çok rahat zirveye oynar. Böylece site sahibi kazanırsa daha çok sizden daha çok uzun makale almaya başlar ben dahil böylece daha çok kazanırsınız.

Yanıt Yaz