Alınan Siparişler

nurdankaracayir
Konu Sayısı: 1
Alınan Siparişler
2 yıl önce
Merhaba, teklifimin onaylandığı bilgisini aldım fakat birden fazla teklif vermiştim şuan hangi başlıkta yer alan siparişi aldığımı göremiyorum. Daha önce site kullanıcısı olan bir arkadaşıma danıştım, normalde görünen sekme şuan danıştığım kullanıcıda da onda da görünmüyor. Bana yardımcı olabilir misiniz? Siparişimi geciktirmek istemiyorum.
makalevitrini
Yönetici
Konu Sayısı: 7
2 yıl önce
Merhaba tarayıcınızda zoom out yapmalısınız yani yaklaştırdığınız siteyi uzaklaştırmalısınız. Bu adresten http://www.makalevitrini.com/siparis yani siparişler kısmından aldığım siparişler bölümünden aldığınız bütün siparişleri görebilirsiniz. Saygılar
nurdankaracayir
2 yıl önce
Teşekkür ederim. Zoom out ile çözüme ulaşamadım ama göndermiş olduğunuz link çok işime yardı. İyi akşamlar.
makalevitrini
Yönetici
2 yıl önce
Zoom out için ctrl ye basılı tutarken farenin tekerlerğini kendinize doğru geçin ekrar küçülsün yüzde 100 e veya 90 a gelsin ekran düzelir ve siparişler kısmı görülür veyahutta chrome için sağ tarafta en üste çarpının hemen altında 3 nokta var ona tıklayıp Yakınlaştır kısmında - ye basarak yüzde 100 e yada yüzde 90 a çektiğinizde üsteki ekran açığa çıkar. Saygılar
makalevitrini
Yönetici
2 yıl önce
hayır ctrl f tuşu arama yapar küçültmez CTRL ve - ye basarsanız aynı anda o zaman küçülür crt + ya basarsanızda büyüt. Ctrl + + Zoom in. Ctrl + - Zoom out.
emirufuk
Konu Sayısı: 14
2 yıl önce
Evet sonradan yanlış olmasın diye konuyu değiştirdim :) aslında küçültüyor ama bu sitede direk arama çıkıyor.
makalevitrini
Yönetici
2 yıl önce
Turgut bey konuyla alakasız şeyler yazmayın! Kiminle ne sorununuz varsa hangi alıcıyla ona mesaj gönderirseniz daha mantıklı olur buradan genel konuları çözüme kavuşturuyoruz olayı kişiselleştirmeyin.
makalevitrini
Yönetici
2 yıl önce
hiç bir yerde küçültmez ctrl f = ctrl found oda eşittir arama yap demektir sadece tarayıcıda değil word de excelde de böyle bu bir windows ksayoludur windowda böyle.
nurdankaracayir
2 yıl önce
Verdiğiniz bilgiler adına teşekkür ederim, zamanınızı aldım, vakit ayırdığınız için de ayrıca teşekkür ederim.
makalevitrini
Yönetici
2 yıl önce
Rica ederim üyelerimizin her türlü sorunlarına yardımcı olmak görevimiz, Bol kazançlar..

Yanıt Yaz