ARKADAŞLAR ACİL MODA, HOBİ, YEMEK TARİFLERİ, MOBİLYA DEKORASYON, KİŞİSEL BAKIM makaleleri satın alıcağım ama bulamıyorum eklerseniz sevinirim iyi çalışmalar.....

ARKADAŞLAR ACİL MODA, HOBİ, YEMEK TARİFLERİ, MOBİLYA DEKORASYON, KİŞİSEL BAKIM makaleleri satın alıcağım ama bulamıyorum eklerseniz sevinirim iyi çalışmalar.....

ramazan
Konu Sayısı: 10
5 yıl önce
Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde oluşan bazı aksaklıklar sebebiyle çalışmalarıma tekrardan başladım ve siparişlerimi haletmek için siteye giriş yaptım ama makaleler çok az kalmış sizden ricam ekleme yapabilirseniz başlıktaki konu tarzında makaleler eklerseniz satın alabilirim kısa süre içinde
caresu19
Konu Sayısı: 8
5 yıl önce
bende bir çok hazır makale alımı yapacağım lütfen daha sık hazır makale ekleyiniz.
makalevitrini
Yönetici
Konu Sayısı: 8
5 yıl önce
Yazar arkadaşlarımıza buradan şunu söylemek istiyorum eğer makale alıcılarımızın ihtiyaçlarına cevap veremiyorsanız hızlandırılmış bir şekilde yazar alımı yapmak durumunda kalırız. Böyle olunca da herkes biliyor ki kaliteli yazarların yanında kopyacılar da maalesef siteye üye oluyor ve kısa sürede banlanıp bize iş gücü çıkartıyor. O yüzden de referans üsülü üye alımını getirdik. Şimdi sizlerden ricam bizim hızlandırılmış üye alımı yapmadan gerçekten kaliteli gördüğünüz yazarlara referans olmanızdır. Böylese sizlerin yetiştiremediği makaleleri belki onlar yetiştirir. Saygılar
tanitimyazisi
Konu Sayısı: 30
5 yıl önce
merhaba arkadaşlar bende yüklü miktarda tanıtım yazısı alacağım.
emirufuk
Konu Sayısı: 14
5 yıl önce
Yeni eklediğim hazır makaleleri değerlendirebilirsiniz.
Amina75
Konu Sayısı: 0
5 yıl önce
Merhabalar, makale yazmaya yeni başladım ve google da araştırma yaparken makalevitrini buldum ve forumda yazılanları okuyunca kaliteli bir platform olduğunu gördüm. Yazarlık başvurusu yaptım ancak site içerisinde bana referans olacak hiçkimse yok. Daha önce bazı sitelerde yayınlanmış referans makalelerimi sizlerle paylaştım. Vakti müsait olan arkadaşlar okuyup değerlendirme yaparsa çok memnun olurum. Hayırlı çalışmalar dilerim. Saygılar.
tanitimyazisi
5 yıl önce
referans makalelerini ve email yada linked yada twitter facebook bir profil gönderirseniz gerçek bir kişi olduğunuza ve daha önce buradan banlananlardan biri olmadığınızı gösteren ben referans olayım
Gargamel
Konu Sayısı: 5
5 yıl önce
Merhaba, ben de şu anda 6 adet makale bulunuyor. Profilimden göz atabilirsiniz ve ilgilendiğiniz olursa değerlendirebilirsiniz. Ben de yeni sağlık ve teknoloji, ayrıca moda makaleleri yazıp eklemeye devam edeceğim. Sevgiyle kalın arkadaşlar.
Amina75
Konu Sayısı: 0
5 yıl önce
@tanitimyazisi çok teşekkür ederim, gerekli bilgileri mesaj olarak hemen atıyorum size.
tanitimyazisi
5 yıl önce
Arkadaşlar hala neden kimse hazır makale eklemiyor belki 50 tane beliki 100 tane sadece 1 ay içerisinde tanıtım yazısı yayınlıyorum ancak nedense kimse hazır makale yayınlamıyor

Yanıt Yaz